Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2017, 20:06   #23
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Cytat:
Dlatego najoptymalniej jest to rozegrać jakbyście działali jednocześnie. Każdy w tej turze, jeśli ma taki kaprys, może próbować wpłynąć na innych wedle swoich możliwości, bądź uniknąć wpływu innych na siebie.
I super. Mi się bardzo podoba postawa Icariusa - robi to, co mu z postaci wychodzi i już Dla mnie zresztą ta cała sytuacja miała być wstępem do dobrej zabawy (jako graczki) a nie rzeczywistego kombinowania żeby "wygrać erpega". Bo nie oszukujmy się - nawet jak się wszyscy ładnie wyp... wypoślizgają ^^ to ja i tak nie mam (mechanicznie) szans nikogo wyprzedzić, bo przy moim "oszałamiającym" speedzie 1 minuta działania czaru nie daje żadnej przewagi

Także nie ma co gwałcić mechaniki za bardzo kiedy chodzi tylko o aspekt fabularny. Co innego np. w walce na poważnie
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline