Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2017, 12:45   #143
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Jeej... Ale z Was męczybuły... Jak jest doc nie obowiązkowy to źle i jak obowiązkowy to źle. Jak są punkty to źle i jak nie ma to też źle. Jak są tabelki to też źle i jak nie ma to też. Rany no...



Cytat:
Przecież logicznym jest, że każdy zabrał swoje zabawki z magazynu na lądowniku i wysiadł.
- No przy takiej logice i pechowym kulaniu to były realne szanse, że ktoś mógł spaść w przepaść razem z lądownikiem. I co wtedy? Najczęściej jest dobrze jak jest dobrze jak nie jest zaczynają się pretensję. Nie wszędzie, nie zawsze i nie u każdego ale ryzyko takich pretensji wydało mi się na tyle spore, że rozpisałem tą akcję polądowniczą dokładniej i dałem do wglądu.



@Wszyscy


- Jak dla mnie problem bardziej jest w różnej częstotliwości używania doc przez różne osoby. Są takie co regularnie tam coś działają, takie co raz na jakiś czas a i takie co właściwie w ogóle. Jak ktoś nie pacza tam regularnie przez parę dni może się trochę tej akcji uzbierać do przejrzenia. To już w sporej mierze kwestia chęci i grafików mi się wydaje więc niezbyt mam pomysł jak ja miałbym coś tu sam poradzić.

- Tabelki wydają mi się bardziej przejrzystsze niż pisany czy wypunktowany tekst. Widać "w pionie" co się działo w danej turze u wszystkich a "w poziomie" można prześledzić losy swojej postaci. A przynajmniej mi to pomaga w ogarnięciu tematu.

- Co do tego, że rozpiska jest szczegółowa cóż... No mnie się wydaje na strawnym poziomie. I owszem mógłbym ją mniej detalicznie rozpisywać. Powiedzmy co kilka takich tur czy co minutę albo jaki tam byłby kawałek czasu potrzebny. Ale zależało mi by pokazać co i jak działa, na co się kula i by każdy kto chce miał czas na reakcję na bieżąco. A nie się okazało, że po jakiś pechowym kombo po deklaracji "biorę karabin i wybiegam z lądownika" okazało się, że spada w przepaść z promem. Bo przy pechowym kombo to było jak najbardziej realne.

- Właściwie to mógłbym nie rozpisywać tak akcji w ogóle dla Was. Mówić co wyszło czy w komentach czy doc albo dopiero w swojej turze odpisu. Ale miejcie wówczas świadomość, że ja właśnie w ten sposób co jest obecnie w doc i tak bym rozgrywał wówczas akcję u siebie po misiowych zakamarkach.

- Generalnie więc tą turę już skończymy tak jak ją zaczęliśmy. Od jutra zaczyna się moja tura. Jak ktoś ma jakieś propozycje czy co jak używać tego doc to niech mówi. I sesja i system i no my wszyscy w tym gronie mamy dość początkowe stadium tego sesjowania i docowania więc na razie się właśnie dogrywamy z tą sesją.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline