Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-05-2007, 06:18   #24
Malkav3
 
Reputacja: 1 Malkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodze
To ja coś od siebie dodam. Ostatnie pół roku to masa filmów, tak miedzy nauką do matury dobre na odstresowanie. Jak cały dzień siedzisz przed histą to cię zalewa pod koniec dnia i film fajna rzecz. Wracając do tematu takich kilka tytułów które zapadły mi w pamięć:
Polecam!:

Haven
Peaceful Warrior (za jedno filozoficzne stwierdzenie duży plus)
Alibi
Ty, ja i Dupree
Accepted
Perfect Score
Love, Dont cost (czy jakoś tak)
Click i robisz co chcesz

filmy typu: Bilardzista, Pokeżysta, etc. kilka takich odlądałem i wszystkie mie do gustu przypadły. Może nie dzieła sztuki ale fajny film.

Do tego wymieniane już całkiem niezłe:
300

Film porażka:
Siedem mieczy! Jak dla mnie dno totalne. Tak jak Kill Bill zresztą. Więc innym może się podobać. DOA to samo.

To co mnie zawiodło:
Spiderman 3
Next - ciekawe było to, że czasem nie wiadomo czy akcja się dzieje czy to są możliwe wyjścia które właśnie analizuje.

Powtórki czyli stare, a dobre:
Wszelkie Tripy
Ze znajomymi serię American Pie (koleżanki na to wzięło)

nic więcej nie przychodzi mi do głowy
 
__________________
"Życie zaczyna się po śmierci"

"Vivant omnes virgines
Faciles, formosae"
Malkav3 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem