Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-05-2007, 07:39   #55
Wernachien
 
Wernachien's Avatar
 
Reputacja: 1 Wernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Bigos Zobacz post
A czemu niby miałaby wyjaśniać pochodzenie wampirów. I co to udowodni w tej rozmowie.
Sens tej rozmowy sprowadza się do porównania systemów - nowego i starego. Czy stary przetrwa po wprowadzeniu nowego? Czy też ulegnie zapomnieniu?

Poza tym, Bigos, czytaj uważnie. Nie prosiłam o wyjaśnienie skąd się wzięły wampiry, tylko o uzasadnienie, dlaczego to skąd się wzięły wydaje jej się spójniejsze niż w starym WoDzie.

W rozmowie zaś może być argumentem, albo za starym światem albo za nowym, który być może zmieni moje (lub innych zdanie) zdanie. Powtórzę jeszcze raz: na tym polega dyskusja.


Cytat:
Napisał Bigos Zobacz post
Po co w tym temacie wyjaśniać jakieś niejasności systemów. Pozakładajmy sobie nowe i tam będzie można przeprowadzić właśnie: Dyskusję (tę).
Twój post nic nie wnosi, poza tym, że zmusza mnie do powtórnego tłumaczenia dlaczego interesuje mnie uzasadnienie Annathei. Pretensje i uwagi? Zapraszam na PW, Bigos.
 
Wernachien jest offline