Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2017, 19:09   #582
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
- Nie. Do bycia ofiarą mody jeszcze mi trochę brakuje. Oswald podrapał się po głowie w lekkim zakłopotaniu. - Jakbym wiedział że się wybieram to może i bym uprzedził, ale wyszło jak wyszło. Będzie okazja to wam opowiem. No i w drodze powrotnej spotkałem Alberta! Zmienił temat.

- O! Dzięki Otwinie za przyniesienie mojej broni. Musiałem ją wczoraj upuścić kiedy szarpaliśmy się z drwalem, albo raczej tym co z niego wylazło. Choć widzę po was że potyczka poszła całkiem nieźle. Pokiwał głową przywołując w pamięci ostatnie wspomnienia. - Nagie ostrze lepsze niż nic, ale teraz wypadałoby mi się odziać. Idziecie może do "naszej" chaty? W jukach powinienem mieć dodatkowe ubrania. Zaproponował.
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.
Cattus jest offline