Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2017, 22:12   #343
potacz
 
potacz's Avatar
 
Reputacja: 1 potacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłość
Jak uporządkujecie swoje sprawy Panowie, to proszę, zastanówcie się poważnie nad szybszym połączeniem naszych grup. Mieliśmy pełno zapaleńców na początku, dwóch mistrzów miało być gwarantem tego, że akcja będzie się toczyła nieustannie.
Dzieląc sesję na dwa i zapełniając ją fillerami, podważyliśmy nasz fundament, atrybut jakie ma mało sesji, podwójną obstawę MG. Teraz tak naprawdę mamy dwie sesje pod flagą o jednej nazwie. I o ile sprawnie idzie ta na planecie, o tyle w kosmosie jest problem (bez urazy Uzuu, wiem, że praca to konieczność wyższa i basta). Plany, które macie na tę rozgrywkę, nie są sztywnym stelażem, którego na siłę musimy się trzymać. Nic na siłę.

Jak połączymy wszystko razem, wtedy jak Uzuu nie będzie mógł, to Marek przejmie wodze. I vice versa. Plus, mistrzowie muszą być niezależni od siebie. O ile Uzuu jest Boss, bo ma najwięcej doświadczenia, o tyle Marek wydaje mi się nie może co chwilę pytać sie o jego pozwolenie lub wizję na zrobienie czegoś. Bo nawet my, gracze, współtworzymy świat.

A przyznam się szczerze Panowie, że to jak tą sesję ogarniacie, to jest majstersztyk. Mapy, szczegóły, wszystko pierwszorzędna sesja SciFi. Brakuje organizacji i kilku uproszczeń. A moja propozycja wydaje mi się część tych problemów rozwiąże sama

Wnoszę o natychmiastowe działanie ratunkowe sesji oraz graczy, których może odzyskamy : O połączenie dwóch grup i ujednolicenie rozgrywki.
Kto jest ze mną?
Mam info, od graczy którzy niedawno od nas odeszli, że jeśli tak się stanie, to są zainteresowani powrotem.
A na razie wróżą, że ta sesja upadnie. I, jeśli sytuacja się szybko nie zmieni, to cała nasza energia z sondy, rekruty, i sesji idzie w p***u.

Do roboty Pany!
 
__________________
"Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej."

Ostatnio edytowane przez potacz : 23-01-2017 o 00:21.
potacz jest offline