Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2017, 22:25   #67
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Witam ponownie.

Myślę, że zeszło ze mnie na tyle, że od jutra dam radę wrócić do pisania. To co może ulec zmianie to fakt, że raczej wieczorami będę słabo lub prawie wcale dostępny, a większość pisania będę starał się załatwiać w godzinach pracy, czyli tak do 17. Po tej godzinie (a raczej po 20) będę mógł się pojawić przy konkretnym umówieniu się z kimś na napisanie fragmentu ciągiem. W założeniu, że nie będzie to codziennie.

Jest także opcja pokombinowania przy formule sesji. Zejścia lekkiego z doca i prócz koniecznych dialogów, skupianie się na dłuższych postach i deklaracjach via PW. Nie wiem czy to tutaj wypali, ale dajcie znać co myślicie o zmianach (bo nie wszystkim w końcu pisanie przed wieczorem pasuje). Pewnie do TBA doc pasuje bardziej, w razie czego ucierpi tylko prędkość i tak nie za duża.
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead
Sekal jest offline