Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2017, 13:46   #37
Krieger
 
Krieger's Avatar
 
Reputacja: 1 Krieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputację
-Merem, powiadasz? Nie wiedziałem, że trytoni uznają instytucję burmistrza.- Odparł Sand. -Niedługo wrócę, rusałko. Uważaj na siebie. Jeśli nasz kuchcik znowu zacznie jęczeć, zdziel ją chochlą żeby sobie odpoczęła.- Po tym słowach skierowanych do dziewczyny-ryby czarodziej wrócił z powrotem na pokład. Podczas obiadu zauważył na jeden czy dwa przedmioty które będą dla niego przydatne do zogniskowania mocy magicznej i rzucenia swoich najpotężniejszych czarów. Mag potrafił odpowiednimi inkantacjami zwrócić uwagę stworzenia spoza Planu Materialnego i zwabić je do siebie, a następnie zdominować je siłą woli by musiało wykonywać jego polecenia. Przynieść, zanieść, pozamiatać, zabijać i umierać wedle jego kaprysu... W jakimś sensie, przywoływacz miał z kapitanem Goryczy więcej wspólnego niż można było się spodziewać.

Gdy czarodziej skończył 'zakupy', rozejrzał się po pokładzie za goblinoidem który trafił na okręt razem z pozostałymi. Widząc go w towarzystwie piratów, przywoływacz wzdrygnął się lekko, ale nie mimo wszystko podszedł do zielonoskórego by zamienić z nim parę słów.

-Widzę, że ładnie się już zadomowiłeś. To dobrze. Jestem Sand, poznaliśmy się rano- Cheliańczyk uśmiechnął się krzywo - jakby hobgoblin miał nie pamiętać tego emocjonującego wydarzenia! -Ja i te dwa morskie stworzenia rozgościliśmy się na dolnym pokładzie. Możesz do nas dołączyć, jeśli zechcesz. Nie miej im za złe, że podkładały ci dzisiaj świnie - to prymitywne stworzenia, wiedzione niejasnymi motywacjami i pobudkami. Obecnie współpracują. Ciao!- Czarodziej zasalutował hobgoblinowi dwoma palcami przyłożonymi do czoła w parodii okrętowej dyscypliny i czmychnął pod pokład.
 

Ostatnio edytowane przez Krieger : 23-01-2017 o 15:28.
Krieger jest offline