Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2017, 10:12   #157
Dnc
 
Reputacja: 1 Dnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputację

Dla Norina było jasne, że wystrzały w nocy i teraz trup ze strzałami goblińskimi mają wspólne jedno. Zasadzkę na szlachcica a może też i na nich.

- Otto, wiem że przeżywasz wczorajsze wydarzenia ale jako człowiek inteligentny i uczony nie siej czarnowidztwa i pesymizmu - powiedział krasnolud do ucznia czarodzieja
- Po pierwsze nie wiem czy szlachcic zginął, po drugie nie wiem czy to miało cokolwiek wspólnego z tą butelczyną czy po prostu gobliny ich tak o nie napadły.
No i po trzecie nawet gdyby zginął to dopóki nie zaczniemy sami o gadać o nim to nikt nas z nim nie powiąże gdyż po prostu nikt nie wie, że razem z nim byliśmy więc zawrzyjmy wszyscy gęby i nie wypaplajmy tego- tutaj popatrzył na narwanego kislevitę - Tym razem jak coś zepsujemy to możemy nie mieć tyle szczęścia co ostatnio.
Nie też co tutaj za długo przebywać. Poczekajmy na jakiegoś kupca i przeprwamy się najdalej jak się da i tyle. Jak już was ciekawość zbiera to na litość bogów jak się będziecie wypytywać o wydarzenia z minionej nocy to delikatnie.....


Krasnolud po skończonym monologu przysiadł gdzieś z boku i mając w końcu czas dla siebie zaczął zajmować się czyszczeniem swojego młota.
 
Dnc jest offline