Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2017, 02:17   #148
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Erhan

- Szpokoloko, wróć do nas jak tylko dasz radę. A póki co powodzenia i zdrówka życzę



@Wszyscy

- Ok, popaczałem w doc co kto jest i podeklarował w sumie tknęło mnie, że niezbyt jest sens robić spację co parę sekund. Więc powiedzmy przewińmy temat o ok 5 min. Przez ten czas czoło stworów dotrze do ok połowy wysokości ściany czyli wejdzie w najdalszy zasięg większości broni szturmowej (ok 400 m).

- Jutro po nocy postaram się to rozkulać ten etap. Popaczajcie jak dacie radę na to co się dzieje w doc.

- Jak ktoś chce i ma, może użyć harpunu by przyśpieszyć swoją drogę na dół. Przez te 5 min znajdzie się na dole w sąsiecztwie xenosów lub bez i gdzieś w pobliżu Zcivickiego pewnie. (Chyba, że Padre jakoś drastycznie się w tym samym czasie przemieści).

- Jak ktoś chce może po prostu skoczyć ze stoku. Kulanie co 100 m na Ochronę Pancerza. Detale rozpiski w doc. Jak ktoś chce próbować niech próbuje.

- Hektor ma odrzutowe buty. Do latania się nie nadają ale do skoków tak. Może użyć butów podobnie jak reszta harpuna do przyśpieszenia schodzenia.


---

- Jak ktoś coś ma jakieś pytania czy co to niech mówi.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline