Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2017, 12:19   #295
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Mędrzec był bardzo zadowolony z efektu, jaki udało mi się wywołać transportem trochę poprawiło mu to humor po niespodziewanie letniej reakcji Anity na jego rewelacje
- Tak, Szefowo oczywiście moi przyjaciele trochę mi pomogli, ale ja zorganizowałem cały plan. Bo widzisz mam zamówienie na dusze i kości Drakolicza tak jak się umawialiśmy ponieważ obecnie jestem członkiem domu handlowego Koreata jestem ci winien dziesięć procent z zysku - Mędrzec wręczył Zerce sakiewkę stu ciężkich platynowych monet odliczone z funduszu który dał mu Kimmbark.

- Pomyślałem sobie, że moglibyśmy zorganizować pokaz, jeżeli użyczyłabyś mi nieco Tarksów do dźwignięcia kości może jakąś straż przyboczną, dobosza? Zrobilibyśmy z tego wielki pochód wtedy po mieście rozniesie się że potrafimy zorganizować rzadkie komponenty i szkoły magii które rządzą tym miastem zaczną nas traktować poważnie - Wyjaśnił Zerce szeptem.

Rzut na organizacji widowiskowego przejścia dwa sukcesy tylko Kostnica

Rzut się nie udał ale zależy mi na sukcesie akcji więc deklaruje użycie Punktu losu

 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 04-03-2017 o 09:53.
Brilchan jest offline