Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2017, 18:39   #7
Turin Turambar
 
Turin Turambar's Avatar
 
Reputacja: 1 Turin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputację
Troszkę się przedłużyła realizacja dania z panko z powodu derpowatości Auchan w Łomiankach, które za wszelką cenę nie chciało mi sprzedać tej panierki, aż w końcu dostałem ją gratis. Co prawda zajęło mi to dwa dni, ale satysfakcja jest.

I końcowe danie. Ostatecznie zrobiłem torikatsu, ponieważ klasyczny schabowy był w niedzielę. Ryż gotowany na słodko (10 łyżeczek cukru na 1 łyżeczkę soli) + sos słodko-kwaśny. Udekorowałem (bo musi być coś zielonego na talerzu) rosnącą mi na parapecie rzeżuchą

[media]http://i.imgur.com/t3RZvPh.jpg[/media]

Nie byłem głodny jak zaczynałem bawić się w kuchni, ale jak poczułem zapach podczas smażenia... Jeszcze raz wielkie dzięki Suna za odkrycie dla mnie panko.

Czekam na kolejne inspiracje.
 
__________________
Show me again... The power of the darkness... And I'll let nothing stand in our way.
Turin Turambar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem