Wątek: [Kult] Kąty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-05-2007, 23:52   #83
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Bob Smith

Dziękuję za to, co mi powiedziałeś. Przynajmniej wiem, z czym mam, właściwie, z czym wszyscy mamy do czynienia. Lord, śmierć - nie ma zbiegów okoliczności, przynajmniej ja w zbiegi okoliczności nie wierzę. To, że znaleźliśmy się tu wspólnie też ma swoją przyczynę. Nie do końca wiem jeszcze tylko jaką i co pozostała reszta ma z tym wspólnego, domyślam się, że ten zabandażowany człowiek spotkał już tego Lorda...

A reszta? Szkoda, że nic nie mówią, bo myślę, że każdy z nas mógłby się przyczynić do zażegnania problemu. Ja przynajmniej nie widzę innego wyjścia.
A co do sekciarzy to wydaje mi się, że wszyscy byli ubrani w czerwień, w mocno czerwone szaty, ale głowy za to nie daję.
Dzięki raz jeszcze, zapamiętam Twoje słowa i będę silny jak tylko się da.

Bob uścisnął Alana dłoń i wszedł z powrotem na łóżko.
 
Eliasz jest offline