Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2017, 15:03   #313
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Ok, to raz:
Wybaczcie ale nie dam dziś rady napisać posta. Dostałem możliwość napisania sprawozdania by sobie ocenę z 3 podnieść na 4, a ja walczę o stypendium więc mi na tym zależy D=
Myślałem, że wczoraj dam radę je napisać, ale nie wyszło. Dziś wciąż piszę i powinienem na jutro je skończyć i oddać w wersji reprezentacyjnej D=
Więc rozumiecie...

Zależnie od rozwoju wypadków (między innymi mojej bezczelnej prośby by pozwolił mi napisać jeszcze jedno bycze sprawozdanie by podnieść sobie na 5, wygląda na to, że bardzo przypadło mu do gustu, że tak mi zależy nawet mimo braku umiejętności/wiedzy =p) spodziewam się, że do środy znajdę już czas aby coś napisać.


Mistrzu. Jeśli są tam zamontowane zdalnie detonowane ładunki wybuchowe Durran byłby w stanie skręcić jakieś urządzenie co zagłuszy sygnał detonatora?


Poza tym ja sądzę, że najlepiej znaleźć optimum... pobawmy się trochę w krążenie i tkanie sieci i w momencie gdy badass factor będzie odpowiedni wjedziemy na te tory =p
Tak mi się wydaje będzie najlepiej
 
Arvelus jest offline