Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2017, 17:34   #314
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Pipboy - nie musisz pisać nowego posta. Wystarczy mi ta deklaracja, że jedziesz po papiery do doków. Uwzględnię to w swoim poście i podsumuję akapitem.
- No ok to w takim razie mój hiroł jedzie po te papiery.



Cytat:
W skrócie: wolicie Rozdział II dłuższy czy krótszy? Dodam, że Rozdział III (i ostatni w przygodzie) będzie z definicji krótki i intensywny (jak Rozdział I).
- A powiedz Micas możesz coś powiedzieć o częstotliwości swoich odpisów? Jakby to mniej więcej wyglądało? Bo ostatnie dni no jest nieźle ale większość sesji od Twojego wyjazdu to tak odpis na m-c czy dwa to no dla mnie to ciężkie do przełknięcia bo w ogóle zapominam co się działo po tak długim czasie.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline