Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2017, 21:55   #317
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Micas

- Ok to jak to zostało do lutego takie taktyczne a nie strategiczne spowolnienie no to mam nadzieję, że potem wróci to do znośnej normy tak tygodniowej a nie miesięcznej. Jak tak to spoko, ja jestem za.

A co do gry no ciężko mi powiedzieć jak z tą opcją. Ja bym po prostu grał i co wyjdzie to wyjdzie. Po prostu popatrzmy co wyjdzie w turze MG, coś tam poróbmy w swojej turze i potem znów tura MG. W realiach gry i tak większość/część wątków nie zbadamy a w zamian pojawią się jakieś nowe. Ale fajnie byłoby jakoś no rozegrać to. Ja z rekruty i tego co do tej pory odebrałem, że to taka spiskowo - detektywistyczna sesja no + z otoczką specsłużb. Spłycenie tego i lecenie po łebkach mi się wydaje by bardzo wypaczyło sens takiej sesji. Myślę, że jak ktoś się zapisał to właśnie powinien się liczyć z tymi intrygami i pochodnymi. No a na razie no są te intrygi, jest akcja, coś się dzieje no czekam czy nasza inicjatywa i zaagażowanie będzie miało jakiś wpływ na świat gry i sens fabuły jak tak no to by się zrobiło naprawdę ciekawe kombo.

Mam jednak uwagę co do tej pełnej swobody jaką nam czasem oferujesz po swoich postach. Polityka "róbta co chceta" brzmi fajnie i jest fajna jak komuś podpasuje wybitnie dana scena. Ale jak nie no to nie rzadko jak nie ma punktów zaczepienia nie wiadomo co właściwie robić i działać. Może to spowolnić reakcję Gracza no i jego posty itd. No mi np. jak podpasowało ta swoboda przy walkach w pałacu no to było mi bardz na rękę. Ale teraz jak była ta opcja "przeszukacjie planetę" no to witki mi opadły tak naprawdę i niezbyt miałem pomysł co dalej robić. Ten post popisałem jako taką zapchajdziurę bo nie miałem pomysłu co innego by wrzucić. No ale to tak od siebie mówię, taką uwagę, jak inni uważają inaczej to spoko, nie ma problemu.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline