Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-05-2007, 20:42   #38
Serpentia
 
Reputacja: 1 Serpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znany
Arianne de Lenfent
Podróż minęła mi na szczęście spokojnie. Szybko dostałam się na miejsce. Oddziały szykowały się do bitwy. Niezbyt mnie to interesowało. Postanowiłam oddać księciu ten przeklęty list i być wolną. Wtedy podszedł do mnie Francois. Zadając kilka pytań.
- Piękny dzień prawda. - mówię i uśmiecham się wskazując ręką na unoszący się w powietrzu kurz. - Thierremu wypadła ważna sprawa i nie będzie mógł kontynuować z nami podróży. Możliwe, że kiedyś się jeszcze z nim spotkamy. w piekle. List mam tutaj... - mówię szperając w plecaku. Zaczynam go coraz dokładniej przeszukiwać. Klnę szpetnie. - Nie mam go. Musiał mi gdzieś wypaść. No to pięknie. - zaczynam myśleć gdzie on może teraz być. - Pewnie zostawiłam go w karczmie gdzie nocowałam.
Siadam na ziemi i chowam głowę w rękach. Czemu jak wszystko idzie dobrze to coś musi się zepsuć. Nie rozumiem tego. Może i złe uczynki do nas wracają ale to już przesada.
 
__________________
:swir: I don't suffer from my insanity, I enjoy it. :swir:
Serpentia jest offline