Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2005, 20:15   #31
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał ImMortis
ID1 stanałem na poczatkowym kłescie Wink w ktorym to trzeba bylo wytluc cala armie nieumarlych(a juz nie mowie ze to byl sam poczatek gry)... ach ta fabula.
no, tu moge sie zgodzic, potem jest nieco lepiej. Chociaz jakos nie widze roznicy z BG - chyba tylko w tym,ze jest tam mniej potworow a wiecej lazenia po pustce.Ale napisales tez:
Cytat:
zaczalem w ID2 zapowiadala sie ciekawie ale znow ta sieczka all time a gdzie tam nad czym pomyslec...
co wg mnie jest herezją. Ostatecznie jak masz odbic most/zakładników/świątynię to oczywiscie, ze musisz troche bestii wyciąć ale zawsze jest z kim pogadać, sporo BN i nie leziesz na oslep bo bez strategii i czytania dziennika to wytną cię w minute. Pomyslec tez jest gdzie.

:P:P:P:P Ale WYBACZAM bo i tak WIEM CO LEPSZE :P:P:P:P:P

G II probowalam ale tez jakos mi nie podszedł... Next time moze...
 
Sayane jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem