Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-05-2007, 22:00   #42
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Uff. Uderzenie było silniejsze niż to potrzebne ale przynajmniej całkowicie mnie obudziło. Omiotłam spojrzeniem kajutę - to nie były żarty, trzeba się ruszyć. Mam nadzieję, że szef sprawdził mojego Vipera i nadaje się do latania. Tylko co się kurwa dzieje?

Naciągnęłam buty, przetarłam oczy i zebrałam się do wyjścia. Skoro wszyscy mają stawić się na swoje stanowisko, nie ma co z tym zwlekać. Zawsze przyda się ktoś doświadczony kto poustawia niższych stopniem tam gdzie ich miejsce, i z chęcią to zrobię jeśli będzie trzeba.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline