Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2017, 20:04   #122
Raist2
 
Raist2's Avatar
 
Reputacja: 1 Raist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputację
Pip, ale ja nie mam pretensji, powiedzenie czegoś to jeszcze nie pretensja Ale chyba dziwnie by wyglądało że piszesz A potem B i C, ja się odnoszę do B (nazwijmy to B-2) i zero reakcji na to moje B-2, bo już wcześniej było C, to dziwnie wygląda. No spójrz.
Wersja 1.
Osoba A: Kto kopnął kota?
Akcja idzie dalej bo jedne gracz piszę posta.

I spoko tak to teraz wygląda. A teraz:
Wersja 2.
Osoba A: Kto kopnął kota?
Akcja idzie dalej post pisany przez jedną osobę.
Osoba B w swoim poście: Ten dziad.
I wali go po łbie.
Zero efektu na odpis osoby B bo akcja wcześniej poszła dalej, i znaleziony winny znika w meandrach kosmosu, nie zauważony przez nikogo.

Nie wiem czy udało mi się dobrze przelać moje myśli i spostrzeżenie.
I wiedz że nie mam pretensji jako takich, bo sobie poradziłem. Jakby były pretensje to bym powiedział o tym otwarcie, "Mam do ciebie pretensje o to i o to."

Ja jak co mam 24h na dobę wolne, no dobra, 23h bo trzeba czasami pospać, także na docu jestem w stanie siedzieć i odpisywać cały dzień. CZASAMI, jest tak że muszę wyjść na miasto coś zrobić, ale w tej chwili jestem bez pracy a szkołę skończyłem kilka lat temu. Także jakby ktoś coś chciał od Piotera to ja wolny jestem, do póki fabryka nie dostanie znowu kontraktów, czyli nie wiadomo kiedy.
 
Raist2 jest offline