WÄ…tek: [Kult] KÄ…ty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-05-2007, 16:34   #85
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Bob Smith

Bob wysłuchał z uwagą Alana. Czuł, że faktycznie odzyskuje kontrolę nad tym wszystkim co się wokół niego dzieje... A przynajmniej miał taką nadzieję.

- Nie mam żadnych wątpliwości co do tego, że każdy powinien się dowiedzieć co lub kto mu zagraża. Jeśli nie potrafimy wskazać źródła strachu i krzywd to są one jeszcze większe. Może i nie uwierzą, ale prędzej czy później będą przekonani, że miałeś rację i lepiej żeby byli świadomi niebezpieczeństwa - może wówczas zdołają się na nie jakoś przygotować. Jeśli będziesz zwlekał to później może już nie być na to okazji. Być może nawet nie będziesz w stanie pogodzić się sam z sobą, że miałeś możliwość ich ostrzec a nie zrobiłeś tego. Możesz przy tym liczyć na moją pomoc, jeśli prawnik będzie sie z tobą zgadzał to łatwiej będzie im przełknąć tak nieprawdopodobne fakty, lepiej jednak jak to ty im bezpośrednio wszystko wyjaśnisz, bo ja sam wiem niewiele z czym tak naprawdę mamy do czynienia.
 
Eliasz jest offline