Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-05-2007, 20:50   #81
Khalida
 
Reputacja: 1 Khalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnie
Zaśmiała sie perliście, podeszła do niego i poklepała go po ramieniu, po czym lekkim ruchem zrzuciła mu kaptur z głowy.
-Terry, Terry, Terry... iesz że gdy tylko zajdzie potrzeba chętnie poproszę cie o pomoc w takich sprawach, jednakże tym razem chodzi o coś zupełnie innego.- wzruszyła ramionami. -Tym razem mam do ciebie prośbę o coś zupełnie innego. Cenie sobie ciebie bardzo jako wojownika i z tym związana jest moja prośba. Pewnie nie znasz mnie od tej strony, ale kiedyś, gdy byłam młodsza...- gdy zdała sobie sprawę z tego jak to głupio zabrzmiało, uśmiechnęła sie nieznacznie- trenowałam dużo. Teraz chciała bym do tego wrócić, a wiem że świetnie znasz sie na sztukach walk. Zgodzisz sie na mały trening? - zapytała w końcu -Proszę o to ciebie, bo wiem że ani mnie nie zabijesz ani zbytnio nie pokaleczysz!- dodała ze śmiechem
 
__________________
Każdy powinien mieć motto.
Nawet jeśli jest dziwne:
"I'm greedy, not stupid..."
Widzicie?
Khalida jest offline