Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2005, 18:58   #120
diabolique
 
diabolique's Avatar
 
Reputacja: 1 diabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwu
MEPH

Wlielki nie ustraszony Jack został pogryziony przez szczury? nie rozśmieszaj mnie skarbie... tak mniedzy nami to co mnie interesuje dupa jekiegoś pariasa?
a po drugie zamierzasz tak cały czas deptać mi po piętach ?!
- nieco oburzony kieruje swoje pytanie w strone Ash... moze lepiej by było jakbyś została z Ansatasią ? Nie obraz się ale w pojedynke znacznie lepiej sobie radze... taka mam nature... jak kazdy z mego klanu... wole załatwić swoje sprawy po swojemu... no ale jeśli naprawde musisz...możesz się jednak na coś przydać... widziałaś tamta kamere? zobacz czy sięga na te schody przeciwpożarowe.... jeszcze jedno nie wiesz co robi Anastazia ? nie pozwul jej zeby się tu kręciła chce coś zrobić i naprawde wkurwie sie jak ktoś mi to spierdoli - jezusie nazareński za jakie grzechy musze się bawic z tymi idiotami...
 
__________________
eMIEJoteSCe eNA PeODePyIeS
old desingn(tm)'s man
diabolique jest offline