Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2017, 22:39   #132
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Uciekając teraz stracimy inicjatywę lubię to miasto mam tu bliskich, których chcę bronić może gdybym uciekł oni byliby bezpieczniejsi, ale ja bym z siebie zrobił łowną zwierzynę a wolę być myśliwym. Sądziłem że jesteś mocny chłop a ty pieniasz - Sweet z uśmiechem dokończył piwo i otarł usta.

- Po co mi te badania? Chcę lepiej zrozumieć jak kontrolować moc kryształu skoro mam już pistolet to, czemu nie nauczyć się z niego strzelać? Na dobry początek chciałbym zmienić biochemie mózgu brata a do tego przydadzą się te badania i ktoś, kto je rozumie stąd wchodzę w układ z Kate. Ja nie ufam jej ona nie ufa mi, ale wychodzę z założenia, że próbowała mnie już raz sprzedać nie osiągnęła tego, co chciała, więc teraz bardziej jej się opłaca ze mną współpracować. Odrobina paranoi może ci uratować życie, ale za dużo sparaliżuje cię i uczyni trupem - Podsumował.

- Aha, czyli jednak nie masz planu, co zrobić z tą teczką? Szantaż nam się raczej nie uda, więc najlepiej zdobyć tą teczkę i ogłosić jej zawartość publicznie powstanie chaos, w którym nikt nie będzie miał czasu się nami przejmować a jak będziesz miał ochotę to możemy sobie nawet wykroić kawałek półświatka. Tak czy siak paru skurwysynów dostanie za swoje

- To jak uciekasz czy pobawisz się ze mną w niszczyciela światów i agenta chaosu? Nasze moce są całkiem kompatybilne ty wsadzasz komuś w głowę myśl a ja ją wzmacniam za pomocą piosenki! Ta miniaturowa dziwka z nożem byłaby przydatna, bo pewnie już się wycwanili i dali ochroniarzom słuchawki albo zatyczki do uszu a ona mogłaby im je zdejmować żeby byli podatni na nasze moce, ale Szkot też może wypełnić tą rolę. Mam pomysł na ustalenie kilku wspólnych taktyk, ale skoro chcesz zwiewać jak panienka to szerokiej drogi hipnotyzerze - Punk posłał Jimowi kpiący uśmiech.
 
Brilchan jest offline