Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2017, 20:41   #258
Szkuner
 
Szkuner's Avatar
 
Reputacja: 1 Szkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputację
Przytargał znalezione rzeczy, a najbardziej zainteresował się kuszą. Pomyślał, że w jakiś sposób może się w przyszłości przydać, potem przytroczy ją do swojego konia. Pochylił się nad ciągle związanym chłopakiem i w paskudnym uśmiechu wyszczerzył swoje stare zębiska, które nie pasowały do doskonale zadbanego i rozczesanego brodziska.
- Teraz mój elfi przyjacielu niechaj każdy z nas zajmie się tym co najlepiej umie robić. Zgadzasz się? Ty zanurz się w odmętach tego przepięknego lasu, a ja zajmę się naszym chłopaczkiem. Co ty na to, hmm? Skoro bestie nie zajebały go od razu, musi być z niego niezłe ziółko. Co nie, młody!? - strzelił chłopaka w łeb z otwartej dłoni, chwycił go jedną ręką i z łatwością usadowił w pozycji siedzącej. - Język w gębie sprawny? Masz tu trochę wody. - użył własnej manierki przypiętej do paska i pozwolił związanemu golnąć niewielkiego łyka. - Teraz będziesz mówił, bo ja naprawdę uwielbiam rozmawiać z takimi jak ty. A w szczególności z gównianymi smarkami co szybko zaczynają szczać po gaciach. Ale ty może jesteś inny, miałeś kuszę, pewnie jesteś dzielny, co? - przycisnął chłopaka brutalnie do drzewa - Gadajże kim jesteś i dlaczego te łajzy co wsie całe wycinają, nad tobą właśnie się zlitowały!?
 
Szkuner jest offline