Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2005, 23:03   #37
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Ze mną to jest tak, że nigdy nie miałam okazji dokońcyć Baldursa zarówno 1 jak i 2. Za to IWD 1 przeszłam całe, jestem w trakcie 2 (którą jakiś czas temu też porzuciłam) i szczerze mówiąc IWD bardzo mi sie podobało. Ma klimat i mówcie co chcecie - że liniowa, że tylko chodzi i się bije potwory, ale mnie naprawdę urzekła klimatem. Odcięta Dłoń - to było genialne miejsce. Czuło się tą tragedię w powietrzu. Być może niedługo zabiorę się ponownie za dokańczanie BG lub IWD 2, wtedy być może zweryfikuję moje zdanie, ale póki co twierdzę, że IWD przewyższa klimatem Baldurka.

A i tak mnie się najfajniej gra w NWN i pochwalę się, ze nareszcie przeszłam podstawkę moją nekromantką i zaczęłam pierwszy dodatek. Dialogi z BNami są świetne. Ale i tak najbardziej mi żal mego kochanego Tommy'ego Powinien też być w tych dodatkach...
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem