Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-02-2017, 17:18   #14
Azanna
 
Azanna's Avatar
 
Reputacja: 1 Azanna ma w sobie cośAzanna ma w sobie cośAzanna ma w sobie cośAzanna ma w sobie cośAzanna ma w sobie cośAzanna ma w sobie cośAzanna ma w sobie cośAzanna ma w sobie cośAzanna ma w sobie cośAzanna ma w sobie cośAzanna ma w sobie coś
Freya była zaskoczona tym, że jej czar nie zadziałał na stwora , poza tym oszołomiła ją siła półogrzycy nigdy nie widziała żeby kobieta była tak silna, ba a nawet silniejsza od niejednego mężczyzny.

- Dziękuję! Mało brakowało, a to paskudztwo by mnie dopadło. - wiedźma zwróciła się z uśmiechem do Nerisy.
Odwróciła się w stronę Gardiana do niego się już jednak nie uśmiechnęła.
Była trochę wkurzona, że omal jej nie przypiekł, ale jakby nie było przeprosił ją za to, więc może jednak nie był takim bałwanem za jakiego go uznała.
- Na szczęście nic się nie stało. - odpowiedziała grzecznie czarodziejowi .
Ten osiołek jest mój - Freya mówiła już do obojga - chciałabym go uratować ale niestety do większości czarów potrzebuję składników, których na razie nie mam. Ale mogę was wspomóc swoją magią w walce z tym paskudztwem.
Proszę pomóżcie mi, sama nie mam szans z tą bestią!


Wiedźma wskazała palcem na stertę połamanych desek i rzeczy wywalone na brzeg.
- O tam - rzekła półelfka - leży mój kociołek jest w nim olej, a tam dalej - przesunęła palec o kilka centymetrów - chyba leży krzesiwo i kilka bełtów. Może uda się tego stwora odstraszyć ogniem ?
 

Ostatnio edytowane przez Azanna : 12-02-2017 o 21:54.
Azanna jest offline