Wątek: [Imaginica] ...
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-05-2007, 20:31   #34
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
Właściwie to zanim cokolwiek powiedziałam, sytuacja wymknęła się lekko spod kontroli. Już nie mówiąc o tym, że te kościeje tak dziwnie się uśmiechały. A może ja mam omamy? W każdym razie nie chcą przeszkadzać, zostałam odepchnięta, aby psy mnie przypadkiem nie stratowały i czekałam na dalszy bieg wypadków.
No to ciekawe, ciekawe, zadziała - nie zadziała...
- A może by tak dziurę w ścianie zrobić? - bąknęłam niewyraźnie. Ale jeśli to jedyne, co mogę obecnie wymyślić, to sobie gratuluję. Ale może by spróbować? Ale chwila, skoro jesteśmy w lochach to robienie dziury w ścianie nie da nic dobrego. Co innego w suficie... Spojrzałam do góry. Bez przesady. Ale ciekawe co też jest po tej drugiej stronie. Koncentruje się na zimnych chropowatych kamieniach, które stają się plastyczne i powinna zaraz powstać mała dziura - na razie tylko taka, aby spojrzeć co też się znajduje obok. A pomóc mi ma w tym latarka. Światło nigdy nie zawadzi...
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein

Ostatnio edytowane przez Latilen : 31-05-2007 o 21:09.
Latilen jest offline