Wątek: Tacy jak ty 2
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-05-2007, 22:18   #503
Panda
 
Reputacja: 1 Panda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodnie
Thomas
-Wy wracajcie, ja będę śledził go z góry!- odpowiedziałem dziewczynie.
Wraz z Drako lecieliśmy nad cieniem i mackami, które raz po raz wynurzały się z wody.
Chciałem się zniżyć, lecz mój przyjaciel się bał. Kałamarnica z góry wyglądała tak, jak by miała za niedługi czas się wynurzyć.
Nagle w głowie usłyszałem głoś demona... Kraken to... MASZYNA?! Na Tron Niebiański... Kto i po co takie coś budował... Czy on wie ile z tego mieczy, i to porządnych, by było...?! Nooo jaaa... Marnotrawstwo... Boże, oni to zniszczą, stal zardzewieje i nikt nie będzie miał z tego pożytku... Całą Niebiańską Armię mógł bym uzbroić...
-Drako wracamy na okręt duchów... Zaraz może tu być gorąco.- powiedziałem do smoczka.
 
Panda jest offline