Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-05-2007, 22:41   #34
Nightcrawler
 
Nightcrawler's Avatar
 
Reputacja: 1 Nightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemu
*Light Side* Frei Zuun

Trening - tak czasem zmęczenia jest najlepszym lekarstwem na myślenie.

Kiedy Kel Dor już miał przystać na propozycję Kayli zabrzęczał jego komunikator. Po wysłuchaniu wiadomości spojrzał na padawankę i mruknął
- no to chyba nici z naszego treningu, ale w wolnej chwili skorzystam z zaproszenie. Tymczasem masz rację - lepiej sprawdźmy co się dzieje - Stłumione przez maskę westchnięcie ledwo dobiegło do uszu kobiety.

Żwawym krokiem Frei ruszył korytarzem ku kantynie. Spoglądając na towarzyszkę dodał półgłosem:
- Myślę, że masz rację w kwestii tego iż ktoś ma wobec nas plany. Dlatego tez popieram takie treningi i próby zjednoczenia naszej czwórki. Boję się jednak że Lili może przeszkadzać obecność innych w pokoju... Szczególnie mężczyzn - nieznacznie się zająknął.
- Zresztą tak jak mówiłem ja nie chciałbym nikogo zmuszać do swojego towarzystwa ani wchodzić nikomu z butami w życie, ale Mistrz Dune ma widać konkretne powody do tak radykalnych sposobów zgrania nas. Wierzę w jego mądrość..

Słowa świadczyły, że przejmował się bardzo całą sytuacją, choć biła od niego powściągliwość i jakby jakaś doza tolerancji i cierpliwości względem tak technik nauczycielskich Dune'a jak i dziwnego zachowania Lili

Nie ma emocji - jest spokój...
Kodeks Jedi - litania wyryta na dnie jego świadomości i serca
 
__________________
Sanguinius, clad me in rightful mind,
strengthen me against the desires of flesh.
By the Blood am I made... By the Blood am I armoured...
By the Blood... I will endure.

Ostatnio edytowane przez Nightcrawler : 31-05-2007 o 22:51.
Nightcrawler jest offline