Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2017, 00:19   #141
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
- Proszę bardzo - odparł Jacob patrząc wprost w oczy Richarda.

- Opłaca się podjąć stosunkowo niewielkie ryzyko, stawiając na szali naszą osiemnastkę, by podjąć cesarzową, co pozwoli uniknąć setek tysięcy zabitych w dwóch wojnach równoległych. Twierdzę ponadto, że nie wydarzy się nic, co prognozujesz odnośnie polityki i kontrdziałań w sprawie cesarzowej - powiedział twardo Starr.

- Twoja kolej. Przyznaj, że jesteś gotów poświęcić życie setek tysięcy i nie rusza cię śmierć tysięcy osób na dole, bo ważniejszych jest dla ciebie pięć osób na pokładzie tego sterowca włączając ciebie, wyłączając mnie. O co wy w ogóle walczycie? Dla samej zasady czy wymierzania sprawiedliwości? Czy w ogóle was obchodzi społeczność globalna, czy jestem tu jedyny, który ciągle ma na uwadze pomoc innym podkładając samego siebie? I to podobno mnie nie obchodzi los innych ludzi - prychnął Cooper.

- Powrót po cesarzową jest dla was większym ryzykiem niż ładowanie się w centrum rzezi na Ezekielu, które to już ryzyko jesteście gotowi podjąć, w przeciwieństwie do mnie. Wy oferujecie swoje ręce na Ezekielu, a ja zabiegam o poparcie cesarzowej. Podejmuję mniejsze ryzyko dla większych korzyści. Tak, lurker miał trochę racji. Ja potrafię myśleć racjonalnie w każdej sytuacji, ale też mylił się. Myślę o innych i to chyba bardziej niż wy. Dzięki temu żyję, pomagam innym i na mnie nikt nie poluje. W przeciwieństwie do was. Albo dajesz wiarę moim racjonalnym ocenom, albo podejmujesz decyzję emocjonalną. Oddaj wreszcie swój głos - zakończył zimno nie spuszczając wzroku ze szlachcica.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline