Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2017, 15:36   #195
kinkubus
 
kinkubus's Avatar
 
Reputacja: 1 kinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputację
Nie, nie, nie, nie, nie! — zatrzymała Johnny'ego. — Ona nie zniknęła! To... to miała być niespodzianka!

Pokojówka na haju zaczęła kleić się do aktora, przyciskając doń ciałem, obejmując dłońmi po mięśniach. Wychyliła się na koniuszkach palców, by wyszeptać mu coś do ucha.

Miałam zrobić odpowiednią atmosferę, rozgrzać cię. Nie wiem jak do tego doszło, ale pokłóciłyśmy się o ciebie.

Próbowała pokierować mężczyznę na łóżko, rozbierając go po drodze w myślach.

Pół butelki wystarczyło, byśmy się pogodziły, nauczyły dzielić jak przystało na... grzeczne dziewczynki. Masz, napij się... chyba że chcesz, żebyśmy się znowu pokłóciły...

Zrobiła niewinną minkę, po czym przymrużyła oczy. Chociaż kłamała jak z nut, pożądanie było jak najbardziej prawdziwe. Od zwykłego widza, przez fankę, wreszcie kończąc jak zawodowy stalker, miała jedyną w swoim rodzaju okazję na zbliżenie z idolem. Nawet, jeśli skończą na trzymaniu rąk, albo spaniu w jednym łóżku zwróceni plecami. Drachia zdała sobie sprawę, jak chora musiała być na głowę, ale omamiające opary zupełnie zawróciły jej myśli i zamiast rozsądku, postanowiła posłuchać raptownie bijącego serca.
 
kinkubus jest offline