Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2017, 19:34   #76
Kawalorn
 
Kawalorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Kawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwu
No właśnie ja już się pogubiłem z tym czasem. Zwłaszcza że miałem wrażenie, że jedna osoba miała na myśli ten czas, a druga inny, do tej samej okoliczności. Chyba. Może po prostu ten ktoś (i nie mam tu na myśli nikogo konkretnego - sam już nie pamiętam dokładnie) napisał coś nie tyle niezgodnie z kimś innym, co po prostu z moim wyobrażeniem. A może jedno i drugie.

Jak ktoś wyjaśni, co I KIEDY się działe od momentu spotkania z Jentraną (i jaka to część nocy była) do czasu obu obecnych akcji na doku i w odpisach... będzie prościej.

P.S: Nawiasem mówiąc, samo polowanie nie jest równoległe z wyprawą do podziemi, więc można zacząć pisać o niej na doku, a wrzucić do sesji po zakończeniu polowania.
 

Ostatnio edytowane przez Kawalorn : 16-02-2017 o 19:47.
Kawalorn jest offline