Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2017, 17:11   #63
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Młodziak sądził, że zaraz dojdzie do mordobicia zaczął zastanawiać się czy jest jakiś dyskretny sposób żeby przekazać Destylatorowi żeby poczekać na resztę, kiedy jednak zobaczył, co jest w środku skrzyni odchylił głowę i roześmiał się radośnie.

[MEDIA]http://netdna.walyou.netdna-cdn.com/wp-content/uploads//2011/01/Awesome_Tetris_Remakes_7.jpg[/MEDIA]

Wikingi chcieli stoczyć pojedynek TETRISA!

- Całe dzieciństwo grałem w to i ponga, bo nie miałem kondycji do biegania za szmacianką - Stwierdził siadając z zadowoleniem na ziemi - Podłączajcie sprzęt ja zapewnie nam muzykę - Rzekł, po czym, pstryknął palcami a za sprawą Ducha jego Wuja z głośników pozostawionych na motorze popłynęła ścieżka dźwiękowa do tetrisa oparta na ruskiej piosence ludowej Korobeiniki.

- Jeżeli ja wygram wszyscy tutaj się ochrzcicie i przestaniecie napadać na statki. Przecież możecie pójść do wojska, czego chcecie w przypadku mojej przegranej, która nie nastąpi? - Zapytał gwoli ścisłości, choć wątpił żeby jego analityczny umysł i zręczne dłonie sprawiły mu zawód.

Gdy wszystko było gotowe do pojedynku sprawdził jeszcze czy nie oszukiwali przy podłączeniu kontrolerów albo nie przesterowali konsoli następnie przystąpił do pojedynku.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 17-02-2017 o 17:25.
Brilchan jest offline