Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2007, 19:46   #90
Khalida
 
Reputacja: 1 Khalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnie
Na jego zaczepki odpowiadała tylko krzywym uśmiechem, atakowała dalej. Zachłysnęła sie powietrzem ze zdziwienia gdy przeciwnik ją unieruchomił.
-Jesteś bezczelny, wiesz?- zapytała. Mimo wszystko widać było że już sie zmęczyła, oddychała ciężko, na skórze perlił sie pot. -Dałbyś mi z raz wygrać- stwierdziła ignorując jego stwierdzenie o strategi. -Dobra, puść mnie już- poprosiła, i gdy tylko to zrobił odeszła kilka kroków, pochyliła sie, oparła dłonie na kolanach i zaczęła uspokajać oddech. Podniosła głowę aby spojrzeć na Terry'ego. -Mi to już chyba wystarczy- dodała. Wyprostowała sie. -Dobra, ogarnij sie trochę, pospaceruj jeszcze jakiś czas, jeszcze sie twoja whata nie skończyła, a potem powiedz Angaratowi żeby cie zastąpił. Grubo po północy niech mnie obudzi, wezmę wahtę po nim.- machnęła ręką w bliżej nieokreślonym kierunku z bliżej nie określonego powodu i skierowałą sie do swojej kajuty.
 
__________________
Każdy powinien mieć motto.
Nawet jeśli jest dziwne:
"I'm greedy, not stupid..."
Widzicie?
Khalida jest offline