Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2007, 20:24   #43
denis
 
Reputacja: 1 denis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwu
Jakob spojrzał zimnym wzrokiem na Frei ...
Jakob , nazywam się Jakob
Pilot słyszac ze młodzi Jedi ciagle wsponinaja mistrza lekko zmarkotniał ...
Cóż jak wam to powiedzieć ... hmm , nie sadze by czekanie na tego Jedi miało jakiś sens . O ile wiem Uśmiechnął się kolejny raz odzyskujac animusz i ukazując rząd białych zębów ... to jakaś godzinę temu musiał udać się na spotkanie z Radą ... Odstawił niedbale pusty kubek ... A właśnie !! wyglądało ze przypomniał sobie o jakimś ważnym szczególe , rozpiął suwak kurtki i wyciągnął zza pazuchy niewielkiej wielkości dysk ... , widać było ze przez chwile wąchał się komu oddać list ... W końcu zdecydował się na Lili ...
o ile wiem to wasze obecne rozkazy Mrugnął okiem do Lili ... Jakby co to będę czekał w hangarze ... spojrzał Lili w oczy a tobie młoda Jedi mogę pokazać takie zakamarki na „Torporze „ o jakich nie śniłaś Albo zupełnie źle interpretował słowa Jedli ... albo był bezczelny ...
Zdecydowanym krokiem ruszył w stronę wyjścia . Szerokim łukiem obszedł Frei i nie oglądając się na grupkę Jedli ruszył korytarzem w stronę Hangaru .
Baza , nie licząc kilku droidów i dwóch techników była pusta .
 
denis jest offline