Wątek: Tacy jak ty 2
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2007, 21:19   #506
MigdaelETher
 
MigdaelETher's Avatar
 
Reputacja: 1 MigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwu
Marcjanna

Schodzę powoli korytarzem, schody są śliskie, żeby uchronić się od upadku opieram ręce o ścianę i drobnymi, powolnymi kroczkami,ostrożnie schodzę na dół.

-Fuuuujjj!-zatykam nos, śmierdzi tu zepsutą rybą, dobrze, że tu nie kołysze bo pewnie znowu miała bym problemy gastryczne.

Po zejściu ze schodów moim oczom ukazała się, przestronna grota, częściowo zalana wodą.Rozglądam się uważnie, aby poprawić sobie widoczność przywołuję małą, ognistą kulę, która krąży w koło mnie jak satelita. W koło walają się jakieś dziwne metalowe przedmioty i narzędzia?! Do czego to może służyć, odkładam znalezisko na miejsce.Pora dokładnie przeszukać grotę i cały czas głowię się jak to jest możliwe, że demon razem z gnomem siedzą w brzuchu kałamarnicy!Co prawda jak byłam mała mama czytała mi bajkę o drewnianym chłopcu, który został połknięty przez potwora morskiego, ale co innego kawałek drewna, a co innego niestrawny gnom.Aż mi się żal kałamarnicy zrobiło...
 

Ostatnio edytowane przez MigdaelETher : 01-06-2007 o 21:32.
MigdaelETher jest offline