Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2017, 11:51   #97
druidh
 
druidh's Avatar
 
Reputacja: 1 druidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputację
Myślałem o Archonie, który gdzieś tam w odleglejszej perspektywie się czai. Z drugiej strony jest jeszcze ten cały Otto - można dezerterować i próbować przyłączyć się do niego.

Wasze argumenty są racjonalne i nawet mnie przekonują. Ludzkie decyzje, również BG niekoniecznie takie są/muszą być. Wydaje mi się, że w warunkach braku zagrożenia mała jest szansa, aby oddział się rozpadł, choćby ze względu na dostęp do żywności. Natomiast w chwili gdy pojawi się jakieś bliskie zagrożenie lokalne korzyści mogą skłaniać do decyzji dezercji.

Na wszelki wypadek, i dla własnego świętego spokoju podeślę kartę gdzie wrzucę jakiś mocny motyw siedzenia w teamie. Nie będę się potem musiał zastanawiać co BG by zrobił.
 
druidh jest offline