Wątek: Tacy jak ty 2
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2007, 21:55   #507
Panda
 
Reputacja: 1 Panda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodnie
Thomas
Wylądowałem na pokładzie koło obijającego się Psiona. Eh, ma dziwny styl ten "człowiek". Nic nie robi tylko się przygląda.
Z "Zielonego" spojrzałem na krakena. Coś z nim nie tak... zgaga po gnomie czy co? W każdym bądź razie wariowała. Łza w oku mi się kręciła, gdy pomyślałem o tym, że za kilka minut to truchło zatonie... Tyle mieczy, tarcz, toporów i włóczni...
Szkoda, że nie umiem się teleportować... No nic... Mogę jedynie się przyglądać...
Zaraz, zaraz... Gdzie jest dziewczyna??
-Drako dasz radę polecieć na skały? Ze mną na grzbiecie?- spytałem smoczka. Kiwnął główką.
Wsiadam na niego.
-Trza znaleźć tą młodą dziewczynę... Leć.
 
Panda jest offline