Wątek: [Imaginica] ...
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2007, 22:44   #37
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
Zdyszana opieram się o ścianę. Taka ucieczka przed toczącym się głazem bynajmniej do przyjemnych nie należy.
- A właśnie się zastanawiałam, kiedy poczujemy na własnej skórze zawirowania przestrzeni - rzuciłam w powietrze. No nie, zaczynam mówić jak kociak. Wzięłam głębszy oddech i wyjęłam aparat. W czasie, gdy Madzia zajmowała się imagowaniem, ja zrobiłam kilka zdjęć (oczywiście z fleszem) dinozaurowi w całej jego okazałości oraz w częściach. Jedno poświęciłam specjalnie na zegarek. Ładny był, a żerować na czyjejś mumifikacji nie mam zamiaru. Po czym szybko weszłam do windy mając nadzieję, że zdążymy się stąd wydostać zanim łom zrezygnuje ze współpracy. Postanowiłam, że podczas tej krótkiej podróży z Ferdynandem przybliżę Kociakowi, co też się zdarzyło (i czego się dowiedziałam) podczas mojej "wycieczki czasowej". W końcu miałam to już zrobić chwilę temu, tylko jakoś sytuacja nie pozwoliła...
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein
Latilen jest offline