Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2017, 21:10   #116
xeper
 
xeper's Avatar
 
Reputacja: 1 xeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputację
Jedyna sensowna opcja, to ta trzecia - z "małą" drużyną. Jako MG nie będziesz w stanie opanować 14 graczy. Wiem z własnego doświadczenia, gdy Popioły Middenheim zaczynałem z bodajże 12 graczami (a kampanię ukończyło 3 ) i nie szło tego w jakiś sensowny sposób rozpisać, gdy każdy robił co innego. No, chyba że masz 24 godziny wolnego czasu na odpisy, to próbuj.

Opcja z dwoma drużynami też nie za bardzo, bo jak to widzisz? Dwie drużyny, których losy się przeplatają, więc jak ma wyglądać interakcja między nimi. To zmuszałoby do czytania dwóch sesji na raz w jakiś tam momentach. No chyba, że poprowadzisz podwójną sesję, jakby w równoległych rzeczywistościach. No to wtedy jest to równoznaczne z trzecią opcją, bo to Ty masz dwie niezależne sesje na głowie

A jak dla mnie - jakość a nie ilość!
 
xeper jest offline