Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2017, 08:37   #318
Reinhard
 
Reputacja: 1 Reinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputację
Szkiełko rozdzieli zdobycz po 2ZK na głowę. Ten wisior to najlepiej spylić, może być charakterystyczny i ktoś może zadawać za dużo pytań, jak go zobaczy. To, co się z niego uzyska proponuje wydać na medyka na ranne osoby. I na przyszłość możnaby kupić jakiś eliksir leczący, nigdy nie wiadomo, kiedy się przyda. Bełty proponuje zachować, nigdy nie wiadomo, kiedy się przydadzą. Może warto dokupić kuszę?

Podsumowując, pierwszy raz grałem złodziejem i super mi podeszła ta postać, choć na początku historię postaci i osobowość jakie wymyśliłem uważałem za drewniane. Fajne są akcje podchodów i golenie mieszków

Dziś wieczorem zedytuję posta i napiszę, na co wydaję PD, żeby był porządek i wszystko w jednym poście. Dziękuję Wam wszystkim za dotychczasową grę
 
Reinhard jest offline