Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2017, 14:10   #577
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Earendil Zobacz post
Jak długo trwa Fenomen Bliźniaczych Słońc? Całe sto lat, czy już minęło?
Jakie minęło ? Mogę zdradzić, że to porządny event masowy, trwający kilka tur, choć możecie go znacznie skrócić, jeśli odkryjecie, jak. Ale to będzie wymagało współpracy kilku ludów. No i to jest efekt narastający, aktualnie macie preludium .

Cytat:
Miło, że wykorzystałeś rzucony przeze mnie niegdyś pomysł
Tak mi wpadł przy przeglądaniu komentarzy i doszedłem do wniosku, że wszystkich zaskoczę takim powrotem . Prawdę mówiąc szkoda, że nie dokończyliśmy tej rozmowy o systemie planetarnym, bo myślę, że to bardzo fajna kwestia. I moglibyśmy faktycznie popuścić wodze wyobraźni. W ostatecznym rozrachunku znowu dopadł nas legislacyjny pat .

Cytat:
PS, a wiecie Panowie, że na hb akurat od dziś jest civ4 za dolara? Trzeba zmodować azteków w tai'atalai
Grałbym . Taltuk i Yanikain na przywódców? Ciekawe, jaka jednostka i budynek specjalny.

Cytat:
Odnośnie FBS (Fenomen Bliźniaczych Słońć), jesteś w stanie określić faktyczne zmiany temperatur dla poszczególnych stref klimatycznych? Co prawda w samej grze nie wiele nam to da, ale jako gracz chciałbym wiedzieć jak wysoko poszły słupki
Średnio to wzrost o jakieś 25-35 stopni Celsjusza. Zwiększa się ze zbliżaniem do równika.

Cytat:
W tym samym temacie, czy FBS ma wpływ na poziom wód morskich, prądy morskie itp.?
Tak, ale to dopiero długoterminowo. Póki co nieznaczny, ale w regionach gorętszy występują deficyty wody, o czym informowałem w poście.

PS. Zrobiłem generalną aktualizację mapki, pododawałem strefy wpływów, tak że wszystko jest na bieżąco i lepiej, więcej, taniej, weselej. Jeśli ktoś reflektuje, niech pisze w docu.
 
MrKroffin jest offline