Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2017, 19:49   #11
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
- Nie pyskuj. - Josuha spojrzał spod byka na syna, ale w jego głosie było więcej rezygnacji, niż agresji. Po prostu przywykł tak kwitować niemal każdą wypowiedź Marka, bez wsłuchiwania się w to, co chłopak rzeczywiście chciał przekazać.
- Może w końcu dorośniesz i jedną rzecz zrobisz samodzielnie, kiedy jest to od ciebie od święta wymagane? - powiedział ciężko. - To nie ja wymyślałem ten kontrakt, uwierz mi. Takie mi dali daty, że muszę zacząć za kilka dni, albo będę mógł się pocałować. - przeniósł wzrok na Kelly i uśmiechnął się lekko - Posłuchaj siostry, mimo wieku jest od ciebie o wiele mądrzejsza. To będzie dla nas wszystkich dobre, Dakota to teraz stan wielkich możliwości. Praca jest dla każdego, nawet takich nierobów jak ty. I to dobrze płatna. - zapewnił z przekonaniem. Widać było, że decyzja dla niego samego nie była łatwa - zwykle po prostu opryskliwie kazał rodzeństwu coś robić i nie słuchał sprzeciwu, teraz jednak wydawało się, że stara się jakoś ich przekonać... choć trudno było zgadnąć, na ile starczy mu cierpliwości.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline