Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2017, 20:14   #121
kinkubus
 
kinkubus's Avatar
 
Reputacja: 1 kinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputację
Doszliśmy do takich drobnych zmian w trakcie tworzenia kart.

1) Akolici/Kapłani wraz z magią prostą otrzymują dodatkowe dwa zaklęcia z podręcznika Tome of Salvation. Takie proste, z poziomem trudności 4-6. Zgłaszać się po odbiór do mnie, to zaproponuję lub samemu wybrać, jak ma się podręcznik.

2) Będzie odpędzanie nieumarłych. Chcę, żeby było, ponieważ nieumarłych łatwiej spotkać, niż w świecie Warhammera. Jeszcze nie wiem jak, ale będzie.

3) Magowie mają dwie opcje. Dzika Magia na zasadach Warhammera lub z Księgą Magii, czyli bardziej po D&D. Drugi wariant pozwala posiadać zaklęcia z innych ścieżek magicznych, ale w zamian jest to ograniczona lista. Tj. dziki mag ma wszystkie zaklęcia swojego kolegium, książkowy może sobie przebierać, ale nie ma wszystkich ze swojej specjalizacji i musi się nowych uczyć w trakcie gry.
Dzicy magowie dostają wszystkie zaklęcia z Królestw Magii, bez podziału na ścieżki.

4) Możecie sprzedać startowy ekwipunek za pełną cenę. To by znaczyło, że wojownicy zaczynają z większą ilością złota, czyli tak samo jak w D&D
 

Ostatnio edytowane przez kinkubus : 22-02-2017 o 20:26.
kinkubus jest offline