Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2017, 15:47   #130
kinkubus
 
kinkubus's Avatar
 
Reputacja: 1 kinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputację
Nie musisz liczyć, bo ja policzyłam. 1600 doświadczenia. To nie jest dramat.

Na razie Dwalin dostał następujące rzeczy:
  • potężne na tej przygodzie magiczne ostrze
  • więcej ekwipunku, niż pozwala tworzenie postaci (dobry pancerz z Bastionu), a akolita zaczyna prawie z niczym
  • nie upominałam się o kupno splatania magii i sekretnego języka, które są podręcznikowo niezbędne do czarowania
  • nadmiarową możliwość odpędzania nieumarłych
  • + zasady ogólne jak przeskakiwanie profesji czy 1 Magii
Dwalin siałby istne spustoszenie pośród zielonoskórych, młócąc ich za minimum 58 WW swoim magicznym mieczem i jeszcze z wiernym kuzynem za plecami, który jest lepszym kusznikiem, niż Dwalin wojownikiem w zwarciu. Siałby, ponieważ nie zagramy dalej tej sesji razem. Ja po prostu wysiadam, ciągle jest jakiś problem, roszczenia. Przy hen_cerbinie jestem przynajmniej pewna, że jeśli się pomyliłam i faktycznie zrobiłam za silnego tego maga, to mogę mu bez problemowo coś cofnąć i się nie obrazi. Przy Tobie, Cedryku, czuję się tak, jakbym balansowała na krawędzi. Mogę sobie tylko wyobrazić co by było, gdybym nagle stwierdziła, że Dwalin jest za silny, bo dałam mu za dużo rzeczy.

Do tego jeszcze głowiłam się nad tym, jak rozwiązać kapłana tylko dlatego, żebyś nim mógł zagrać, a teraz słyszę, że nie chcesz... przepraszam, ale to jest po postu niewdzięczne.

Zmieniliśmy system, punktem wyjścia jest podręcznik, kropka. Jakakolwiek zmiana wychodzi tylko i wyłącznie z moje inicjatywy, a wszystkie praktycznie były na waszą korzyść (oprócz wyrzucenia PP). Moglibyśmy grać zgodnie z zasadami podstawowymi, już moja głowa, jakbym sobie z tym poradziła.

Nie grałeś magiem, więc Ci wszystkiego nie tłumaczyłam. Miałam to wstawić do materiałów. Na przykład nie dowolne 10 zaklęć, bo dałam restrykcję poziomu mocy i tylko kilka może być dowolnych.

O Sadraxa się nie martw.
O świat i zmiany jakie w nim zajdą też. Chyba ja prowadzę, więc w czym problem? Napisałam, że dalej gramy w tym samym, to poprosiłabym o trochę zaufania, a nie zwracanie mi na to uwagę po raz enty.



Przy okazji podam, że Kerm tworzy postać. To da nam trzech lub czterech graczy, zależnie, czy googol skończy postać.

Dacie radę zrobić postacie, żeby w niedzielę mogła je sprawdzić? Mam trochę roboty przy Sadraxie, ale wcześniej się do tego raczej nie zabiorę.
 
kinkubus jest offline