Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2017, 16:54   #579
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
To ma sens . Osobiście proponowałbym limit poziomu dla budynku (max 5, z czasem to się może zmienić) i zastosowanie tego, o czym mówi Balzamoon. Kolejne poziomy nie będą się stackować, dopiero nastepna świątynia da +1. Rozbudowa będzie po ty, by bonus zachować. Szukam jednak dziury w tym systemie - autorze, odpowiedz - co jeśli mam 1001 ludzi i jedną świątynię. Logiczniej jest dla mnie wybudować drugą niż rozbudowywać pierwszą, wtedy bowiem mam +2 do zadowolenia, bo dwie świątynie działają zamiast jednej. Chyba że stackowanie również przynosiłoby bonus, bo i taka jest opcja, ale czy nie dochodzimy z kolei do zdebalansowania zadowolenia?
 
MrKroffin jest offline