Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2017, 00:20   #232
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Nie protestowałeś ani nie uznałeś za stosowne wspomnieć, że nie masz ich w ekwipunku i nie możesz ich używać.
A jakby rozkazał teleportować się do CH1 to też rozumiem że bez deklaracji, że tego nie robię bo nie mam teleportera w plecaku byłbym już na miejscu?

Brak deklaracji nie robienia czegoś nie oznacza zrobienia tego. Równie dobrze ja mogę napisać, że Vaughn kopnął prądem ptaszki, bo przed moim napisaniem tego nie zadeklarowałeś, że to nie zadziała. I jak sam przyznałeś Mike zadeklarował użycie broni zasięgowej do walki w zwarciu. I użył jej. Sam sobie zaprzeczasz, mówiąc że się nie da.

Nie czuję się represjonowany i nie zignorowałem informacji od Ciebie, przykro mi że tak się poczułeś - wtedy zgodziłem się z Tobą, ze nie mogłem użyć tasera wcześniej, przed dolotem ptaszków. Dałem deklarację co robię już po ich dolocie i trafieniu mnie. Tu już była moja tura na decyzję.

I tak moglibyśmy latami dyskutować ale przez szacunek dla Ciebie i Twojego czasu: Zacytowałeś niemal calutki post, słowo w słowo, rozbijając na kilka części. Poza jednym pytaniem.

Więc zróbmy tak - zamiast się przerzucać słowami odpowiedz na nie jedno. Bo widzę, że jesteś bardzo chętnym dyskutantem, który dla różnych powodów będzie pisał i pisał... A nie bardzo jest potrzeba.

Odpowiedz tylko na jedno pytanie zamiast zagadywać problem milionem słów:

Jak byś się poczuł jako gracz gdybyś zadeklarował: "Mówię "cześć" do nieznajomego.", a MG by napisał: "On nie zna Twojego języka, to nie zadziała, strzeliłeś do niego zamiast tego." i później dodał "No ale nie deklarowałeś, że nie strzelasz."

Okaż mi choć tyle szacunku.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin

Ostatnio edytowane przez hen_cerbin : 24-02-2017 o 00:22.
hen_cerbin jest offline