Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2017, 00:32   #233
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Wszyscy

- Mira zrezygnowała z dalszej gry. Dzięki za wspólną grę Mira i mam nadzieję, rozstajemy się w zgodzie i do spotkania w innych sesjach I dzięki za pomysł ze spadochronami to się pojawiły w tej spadającej kapsule

- Co do Rain to ginie. Zginie w walce z potworem.

- Grupa na sawannie (czerwoni) zakończyła walkę i nikt nie zginął. Detale macie w doc. Chciałbym wiedzieć co robicie dalej. Macie ok 100 m do barykady.

- Grupa w dżungli (niebiescy) albo walczy z potworem Rain (obydwa pw są na miejscu) albo spadają do autobusa i spadają. Zdecydujcie co robicie. W mojej turze opisze albo walkę z potworem albo jazdę busem w zależności co zdecydujecie. Jeśli nie będzie zgody czy przełomy to tak jak zdecydowała Black 1 spadacie busem.

- Chciałbym mieć posty od Was do soboty bym w weekend mógł dać swój post. Materiałem z doc niech każda grupa się podzieli albo ustalcie kto wrzuca. Jeśli do mojego posta nie będzie przeklejone z doc w post ja to wrzucę w swój post. Bez przełomowych decyzji jedna grupka dalej podąży do barykady a druga zwieje busem zostawiając Rain za sobą.

- Jeśli coś niejasne to pytac.


---


Cytat:
Brak deklaracji nie robienia czegoś nie oznacza zrobienia tego.
- Zazwyczaj pewnie nie. No chyba, że jest to tryb warunkowy gdzie jest powiedziane, że dzieje się to i to no chyba, że ktoś coś zrobi jakoś inaczej. Na przykład, że jeśli coś się przedrze przez zapore ognia to jest Zwarcie. I jak ktoś czegoś nie zrobi specjalnego to jest Zwarcie i kulanie na Zwarcie. Coś specjalnego to podpalenie się czy wejście na minę. A jak nie no to Zwarcie. Nie podeklarowałeś nicego specjalnego więc była walka wręcz i kulanie na nią. Nie wiem czego tu nie rozumieć. No chyba, że się chce.



Cytat:
I jak sam przyznałeś Mike zadeklarował użycie broni zasięgowej do walki w zwarciu. I użył jej. Sam sobie zaprzeczasz, mówiąc że się nie da
- Postać Mike użyła miotacza ognia. Pod względem używanej umiejętności jest to broń zasięgowa i na niej się to testuje. Ale przy trafieniu działa jak obszarówka. Dlatego Mike mógł jej użyć. Podobnie ktoś mógłby użyć granatu w Zwarciu by rzuciś sobie pod nogi. Broń niby zasięgowa ale działa obszarowo więc można tego użyć. Tazer czy sieć nie są bronią obszarową ani do Zwarcia tylko typowo Zasięgową. Dlatego nie można ich użyć w Zwarciu.


Cytat:
Nie czuję się represjonowany i nie zignorowałem informacji od Ciebie, przykro mi że tak się poczułeś - wtedy zgodziłem się z Tobą, ze nie mogłem użyć tasera wcześniej, przed dolotem ptaszków. Dałem deklarację co robię już po ich dolocie i trafieniu mnie. Tu już była moja tura na decyzję.
- No jakoś chyba udało mi się zgapić tą Twoją zgodę z moimi argumentami w doc. Pamiętam moment w którym przestałeś odpisywać po moich wyjaśnieniach i tyle. A tak, dałeś deklarację co robisz po dolocie potworów i walce w Zwarciu. Ale jedyną jaką sobie teraz przypominam to tą o sieci i tazerze. A gdy powiedziałem, że się nie da to o tazerze. A gdy puściem akcje do przodu i rozkulałem walkę na Twoją postać również krzyk o sterowanie postacią przez MG.


Cytat:
Więc zróbmy tak - zamiast się przerzucać słowami odpowiedz na nie jedno. Bo widzę, że jesteś bardzo chętnym dyskutantem, który dla różnych powodów będzie pisał i pisał... A nie bardzo jest potrzeba.
- No chyba to widzę trochę inaczej. Bo jak ktoś mi coś zarzuca staram się wyjaśnić sprawę o co temu komuś chodzi.



Cytat:
Odpowiedz tylko na jedno pytanie zamiast zagadywać problem milionem słów:

Jak byś się poczuł jako gracz gdybyś zadeklarował: "Mówię "cześć" do nieznajomego.", a MG by napisał: "On nie zna Twojego języka, to nie zadziała, strzeliłeś do niego zamiast tego." i później dodał "No ale nie deklarowałeś, że nie strzelasz."
- Powiedziałbym, że przykład jest tendencyjny i kompletnie niedopasowany do sytuacji z tej sesji. Ja raczej widze to inaczej. Jak to, że MG mówi, że widzicie trolla i to straszny troll jest. Musicie zdać test strachu jak ktoś nie zda to stoi jak trusia i jest atakowany przez trolla ale może się bronić. I to jest ten moment gdy Gracz może podeklarowac jakąś sieć, ucieczkę, unik, czar, obronę, tazer czy cokolwiek. Ale gdy okaże się, że do walki z trollem doszło i postać jest w defensywie no to już może nie być tak halo z używaniem takich gadżetów bo walka trwa. I ten przykład Hen mi się bardziej wydaje adektwatny do tej dyskusji.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 24-02-2017 o 01:26.
Pipboy79 jest offline