Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2017, 01:37   #234
Zombianna
Elitarystyczny Nowotwór
 
Zombianna's Avatar
 
Reputacja: 1 Zombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputację
Masło maślane na bazie masła z dodatkiem maślanki. Meh... tak sobie wróciłam po L4, wchodzę w te komenty i aż mi kawa skwaśniała. Chyba też powinnam zacząć jojczyć, gdyż zostawiłam Parcha zdrowego, a zastałam pokancerowanego - z ciężką raną i mniej niż połową hpków. Czy prócz czepiania dla samego czepiania jest w owej wymianie zdań głębszy sens? Nie wiem, zapewne jestem za martwa żeby dostrzec konsensus, bądź nie pozwala mi na to ilość krwi w kofeinie, ale skoro było mówione o zwarciu i na jakich zasadach ono działa, to skąd nagle oburzenie? Ktoś nas łapie za fraki - idzie się albo bronić, albo dostać po japie. Nie ma czasu na sięganie do plecaka celem wyciągnięcia pałki teleskopowej, tudzież słoika korniszonów. Nie zawsze każda akcja się nam udaje, takie rpgowe życie, ale nie lepiej pokombinować na płaszczyźnie gry i tam znaleźć sposób na rozwiązanie sytuacji protagonisty?

Taka tam dygresja luźna: warto słuchać i czytać ze zrozumieniem co tam mg mruczy pod nosem. Nie mruczy bo lubi, tylko w konkretnym celu.
Szacunek zaś to taka mała menda, którą jak chcemy by nam okazywano, musimy sami również wysilić fizjonomię i dać ją od siebie. Słuchać, nie trzeszczeć. Myśleć, nie boczyć się, bo gdzie tu sens? Każdą nieścisłość idzie wyjaśnić na spokojnie, przy zachowaniu zasad szeroko pojętej kultury, oraz szacunku do drugiej strony dyskusji.

Pozdrawiam
 
__________________
Jeśli w sesji strony tematu sesji przybywają w postępie arytmetycznym a strony komentarzy w postępie geometrycznym, prawdopodobieństwo że sesja spadnie z rowerka wynosi ponad 99% - I prawo PBFowania Leminkainena
Zombianna jest offline